Lan batzordeak

ERAKUNDE, LURRALDE ETA LEGE GAIETARAKO LAN BATZORDEA 

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

-       Patricia Arrizabalaga Larrañaga (ordezkoa/suplente: Ana Telleria Echeverria)

-       Pedro Escribano Ruiz de la Torre (ordezkoa/suplente: Francisco Javier Lejardi Galarraga)

-       Idoia Sarasqueta Aramburu (ordezkoa/suplente: Alberto Albistegui Zamacola)

-       Mª Elena Ibañez Anuncibay (ordezkoa/suplente: Eva Juez Garmendia)

-       Josu Mendicute Rodríguez (ordezkoa/suplente: Jaime López de Guereñu Urisabel)

-       Igone Lamarain Cobo (ordezkoa/suplente: Gorka Errasti Bernedo)

-       Josu Cristobal Churruca (ordezkoa/suplente: Iñaki Penedo Eubieta)

-       María Jesús Aguirre Unceta

 

KONTU, OGASUN ETA ONDARE LAN BATZORDEA

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

-       Alberto Albistegui Zamacola (ordezkoa/suplente: Francisco Javier Lejardi Galarraga)

-       Patricia Arrizabalaga Larrañaga (ordezkoa/suplente: Arcadio Benítez Dávila)

-       Ana Telleria Echeverria (ordezkoa/suplente: Jon Iraola Iriondo)

-       Mª Elena Ibañez Anuncibay (ordezkoa/suplente: Josu Mendicute Rodríguez)

-       Eva Juez Garmendia (ordezkoa/suplente: Jaime López de Guereñu Urisabel)

-       Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa/suplente: Igone Lamarain Cobo)

-       Iñaki Penedo Eubieta (ordezkoa/suplente: Ana Francisca Astigarraga Arrizabalaga).

-       María Jesús Aguirre Unceta.


HIRIGINTZA, OBRA ETA INGURUMEN LAN BATZORDEA 

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal

BOKALAK:

-       Ana Telleria Echeverria (ordezkoa/suplente: Arcadio Benítez Dávila)

-       Jon Iraola Iriondo (ordezkoa/suplente: Pedro Escribano Ruiz de la Torre)

-       Maria Isabel Larrauri Arriaga (ordezkoa/suplente: Francisco Javier Lejardi Galarraga)

-       Josu Mendicute Rodríguez (ordezkoa/suplente Mª Mercedes Garate Larrañaga)

-       Eva Juez Garmendia (ordezkoa/suplente: Mª Elena Ibañez Anuncibay)

-       Igone Lamarain Cobo (ordezkoa/suplente: Josu Cristobal Churruca)

-       Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa/suplente: Iñaki penedo Eubieta)

-       María Jesús Aguirre Unceta

 

LANGILERIA LAN BATZORDEA

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

-       Maria Isabel Larrauri Arriaga (ordezkoa/suplente: Alberto Albistegui Zamacola)

-       Arcadio Benítez Dávila (ordezkoa/suplente: Patricia Arrizabalaga Larrañaga)

-       Ana Telleria Echeverria (ordezkoa/suplente: Idoia Sarasqueta Aramburu)

-       Mª Mercedes Garate Larrañaga (ordezkoa/suplente: Mª Elena Ibañez Anuncibay)

-       Jaime López de Guereñu Urisabel (ordezkoa/suplente: Eva Juez Garmendia)

-       Ana Francisca Astigarraga Arrizabalaga (ordezkoa/suplente: Josu Cristobal Churruca)

-       Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa/suplente: Igone Lamarain Cobo).

-       María Jesús Aguirre Unceta