Agenda

Maiatzak 2

Eibarko Klub Deportiboa - Argazki taldea

00:00

PORTALEA taberna

Maiatzak 2

Argizaiola 2021

17:30

Klub Deportiboa

Maiatzak 6

Dance de l’eau - Elena Plaza

18:30

PORTALEA

Maiatzak 6

Ispiluak eta leihoak - Koldo Badillo

18:30

PORTALEA

Maiatzak 6

Ipuin-kontalaria - Oskar Manso

18:30

PORTALEA

Maiatzak 6

Maskarada - Eva Franco

18:30

PORTALEA

Maiatzak 6

Taberna o fragua - Juan Antonio Palacios

19:00

TOPALEKU

Maiatzak 6

XLVI. Nazioarteko Gipuzkoa Saria

20:00

Untzaga Jubilatuen Etxea

Maiatzak 28

Asteburuko zine karteldegia

00:00

Coliseo antzokia

Maiatzak 29

Argazki rallya

08:30

*

Maiatzak 29

57. EUSKAL JAIA

12:00

*

Maiatzak 30

Udal Batzarra

19:00

Batzar Aretoa.

Maiatzak 31

Idazlearekin harixa emoten: Uxue Alberdi

19:00

Portalea. 1. Batzartokia

Ekainak 1

Antzerki Laborategia

17:45

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 2

Kanpoko landare apaingarriak zaintzeko eta mantentzeko tailerra

18:00

Portalea (A batzartokia)

Ekainak 2

Eibarko Koro Gaztea

20:00

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 3

Nele Dantza

19:30

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 4

Nele Dantza

19:30

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 9

Biraka Dantza

20:00

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 10

Dantzari Eguna

19:30

UNTZAGA

Ekainak 10

Biraka Dantza

20:00

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 11

Sanjuanak

00:00

*

Ekainak 12

Cielito musika banda

12:45

Toribio Etxeberria kalea

Ekainak 15

Juan Bautista Gisasola musika eskola

19:00

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 16

Juan Bautista Gisasola musika eskola

19:00

COLISEO ANTZOKIA

Ekainak 16

Ipurua Gimnasia Erritmikoko taldea

19:00

UNTZAGA

Ekainak 17

Ballet Eibarrés

20:00

COLISEO ANTZOKIA

Urriak 7

La guerra civil. Bombardeos

19:00

COLISEO ANTZOKIA

« Maiatza 2022 »
Maiatza
Al As Az Og Or Lr Ig
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Eskualdeko agenda

Eskualdeko hitzorduen agenda Debabarrena Turismo webgunean aurkitu dezakezu.

Asteburuko zinema karteldegia Coliseo Antzokian

Coliseo Antzokia