Azalerako ipuinak irakurketa klubaren taldeen osaketa

2018/09/27
Dagoeneko osatu dira txikienen irakurketa klubaren taldeak

Urte bateko eta Haur Hezkuntzako 2 eta 3 urteko gelako umeentzat, amak, aitak edo tutoreak lagunduta.

Asistentzia derrigorrezkoa da. Hutsegiteak ahalik eta arinen adierazi beharko dira Liburutegiari. Aurretik abisatzen ez diren hutsegiteak, ez justifikatuak kontsideratuko dira. Hutsegite bi izateak, irakurketa klubaren kanpo egoteak suposatuko du.

Zozketa egin ondoren, horrela osatu dira taldeak:

A taldea

Egunak: urriak 1, azaroak 12, abenduak 10, urtarrilak 7, otsailak 4, martxoak 11, apirilak 1 eta maiatzak 6.

Ordua: 17:00 - 17:45

Onartuak:

LARRAÑAGA ARRATE Julen
LARRAÑAGA PAGEI Oihan
LASKURAIN LÓPEZ Aiur
LUCENA AMAS Malen
LUCENA AMAS Nora
MAIZTEGI ESTRADA Enara
MELLIDEZ MARTIN Anne
MIGUEL PASCUAL Hugo
MORALES MENDICUTE Marina
MUJIKA LARRAÑAGA Hegoi
OLAYA VALLEJO Jon
PUGES ARAOLAZA Lur

 

B Taldea

Egunak: urriak 15, azaroak 26, abenduak 17, urtarrilak 21, otsailak 18, martxoak 18, apirilak 29 eta maiatzak 13.

Ordua: 17:00 - 17:45

Onartuak:

RODRIGUEZ CID Markel
RUIZ OLMO Oskitz
SANTAMARIA PEREZ Laia
SARASKETA SANTOS Aiur
TALAN LINARES Xue
UNAMUNO TORRE Bittor
URAIN SAINZ Hegoi
VALENCIAGA VALLECILLO Beñat
VALENCIAGA VALLECILLO Ariane
VEGA ARRIAGA Aiora
ZINKUNEGI ALARMA Katia
ABANTZABALEGI ZAMAKOLA Lore

 

Erreserben zerrenda

1 ADAM AZDUZ PINILLOS Ion
2 ALBERDI AZURMENDI Uxue
3 ALONSO LUCENA Ane 
4 ALVAREZ SOLANA Mario
5 AMESTI MORAN Noa
6 ARAKISTAIN GORRIZ Amaiur
7 ARANZABAL DORADO Eneko
8 AREITIO-AURTENA IRUSTA Izaro
9 AREITIO-AURTENA IRUSTA ibai
10 ARISTI IGARTUA Ander
11 ARISTI IGARTUA Luken
12 ARREGI MANSON Malen
13 ARTEAGA ZARRAUA Unai
14 AZPIAZU DUÑABEITIA Iare
15 AZPIRI GORTOVLINK Ander
16 AZPIRI GORTOVLINK Mikel
17 BARRIENTOS IRISARRI Kai
18 BAZAL GARCIA Uma
19 BILBAO ARRATE Xabi
20 BOCOS MONTERO Xiker
21 BONAECHEA GOMEZ Maialen
22 CORDON ALDARIZ Eder
23 DAVID TREVIÑO Malen
24 DE LOS MOZOAS GREDILLA Dune
25 ERRASTI CARRASCO Yara
26 FERNANDEZ LASUEN Leire
27 FERREIRO CABO Martin
28 GOJENOLA MARTINEZ Xuhare
29 GUTIERREZ TRIGO Noa
30 JAUREGI ULAZIA Suhar