Lan batzordeak

ERAKUNDE, LURRALDE ETA LEGE GAIETARAKO LAN BATZORDEA 

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

- Patricia Arrizabalaga Larrañaga (ordezkoa: Ana Telleria Echeverria).

- Pedro Escribano Ruiz dela Torre (ordezkoa: Francisco Javier Lejardi Galarraga).

- Idoia Sarasqueta Aramburu (ordezkoa: Alberto Albistegui Zamacola)

- Leire Abanzabalegui Aranguren (ordezkoa: Igone Lamarain Cobo).

- Josu Cristobal Churruca (ordezkoa: Gorka Errasti Bernedo).

- Maria Elena Ibañez Anuncibay (ordezkoa: Eva Juez Garmendia).

- Josu Mendicute Rodríguez (ordezkoa: Jaime López de Guereñu Urisabel).

- María Jesús Aguirre Unceta.

 

KONTU, OGASUN ETA ONDARE LAN BATZORDEA

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

- Alberto Albistegui Zamacola (ordezkoa: Ana Telleria Echeverria).

- Patricia Arrizabalaga Larrañaga  (ordezkoa: Arcadio Benítez Dávila).

- Jon Iraola Iriondo (ordezkoa: Francisco Javier Lejardi Galarraga).

- Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa: Leire Abanzabalegui Aranguren).

- Igone Lamarain Cobo (ordezkoa: Ana Francisca Astigarraga Arrizabalaga).

- Maria Elena Ibañez Anuncibay (ordezkoa: Josu Mendicute Rodríguez).

- Eva Juez Garmendia (ordezkoa: Jaime López de Guereñu).
- María Jesús Aguirre Unceta.

HIRIGINTZA, OBRA ETA INGURUMEN LAN BATZORDEA 

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal

BOKALAK:

- Ana Telleria Echeverria (ordezkoa: Arcadio Benítez Dávila).

- Jon Iraola Iriondo (ordezkoa: Pedro Escribano Ruiz dela Torre).

- María Isabel Larrauri Arriaga (ordezkoa: Francisco Javier Lejardi Galarraga).

- Igone Lamarain Cobo (ordezkoa: Josu Cristobal Churruca).

- Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa: Leire Abanzabalegui Bernedo).

- Josu Mendicute Rodríguez (ordezkoa: Mº Mercedes Garate Larrañaga).

- Eva Juez Garmendia (ordezkoa: Mº Elena Ibañez Anuncibay).

- María Jesús Aguirre Unceta.

 

LANGILERIA LAN BATZORDEA

BURUA: Miguel de Los Toyos Nazabal 

BOKALAK:

- Maria Isabel Larrauri Arriaga (ordezkoa: Alberto Albistegui Zamacola).

- Arcadio Benítez Dávila (ordezkoa: Patricia Arrizabalaga Larrañaga).

- Ana Telleria Echeverria (ordezkoa: Idoia Sarasqueta Aramburu).

- Ana Francisca Astigarraga Arrizabalaga (ordezkoa: Josu Cristobal Churruca).

- Gorka Errasti Bernedo (ordezkoa: Igone Lamarain Cobo).

- Maria Mercedes Garate Larrañaga (ordezkoa: Mº Elena Ibañez Anuncibay).

- Jaime López de Guereñu Urisabel (ordezkoa: Eva Juez Garmendia).

- María Jesús Aguirre Unceta.